Projektor Casio XJ-UT352WN

« Wróć
cena SRP:
9 346,00 PLN brutto
Zamów Sprawdź ile zaoszczędzisz
kupując ten model Casio

XJ-UT352WN

Źródło światła przyszłości

Innowacyjne, hybrydowe źródło światła laserowego i LED oznacza, że projektory CASIO stanowią pionierski postęp w dziedzinie ochrony środowiska.

 

Trwałe źródło światła

Dzięki zastosowaniu technologii oświetlenia bezrtęciowego projektory CASIO mogą działać do 20 000 godzin bez wymiany lampy.

 

Znakomite odwzorowanie kolorów

Rewolucyjne laserowe i hybrydowe źródło światła LED zapewnia wyraźne i wspaniałe odwzorowanie kolorów dla wszystkich projektorów - nawet w świetle dziennym.

 

Przyjazne dla środowiska

Źródło światła zamontowane we wszystkich projektorach CASIO nie zawiera rtęci i jest przyjazne dla środowiska.

 

Gotowy do uruchomienia po naciśnięciu przycisku

Dzięki funkcji bezpośredniego włączania / wyłączania, czasy oczekiwania oraz fazy rozgrzewania i schładzania należą już do przeszłości: Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby projektory osiągnęły pełną jasność już w około. 5 sekund.

 

Wykonane w Japonii

Dla wszystkich projektorów CASIO Made in Japan oznacza prawdziwą gwarancję pochodzenia i jakości każdego produktu.

 

Elastyczność dzięki kontroli jasności

Projektory CASIO są w stanie elastycznie dostosować się do różnych warunków oświetleniowych dzięki dynamicznej regulacji jasności.

 

Świetna wydajność - minimalne zużycie

Projektory CASIO zapewniają znakomite wyniki przy niskim zużyciu energii zaledwie 0,23 W (seria Pro: 0,4 W) w trybie gotowości.

 

Idealne do ciągłego użytkowania

Dzięki specjalnemu źródłu światła i technologii DLP® projektory CASIO nadają się do pracy ciągłej. To podlega specjalnej gwarancji.

 

Prezentacje bezprzewodowe

Dzięki możliwościom WLAN projektory CASIO eliminują kłopotliwe okablowanie między komputerem a projektorem.

 

Interaktywność za pomocą aplikacji CASIO

Korzystając z innowacyjnej aplikacji CASIO, tablety lub smartfony można łatwo zintegrować z lekcjami lub prezentacjami.

 

Natychmiastowa kontrola światła

Dzięki funkcji natychmiastowego sterowania oświetleniem, jasność obrazu może być dostosowana do indywidualnych i przestrzennych wymagań w dowolnym momencie - szybko jako błysk w 7 poziomach jasności.

 

Wysoki kontrast

Wysoki współczynnik kontrastu czerni do bieli ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia realistycznego obrazu. Projektory CASIO wytwarzają ostre, bogate obrazy dzięki doskonałemu współczynnikowi kontrastu do 20 000: 1.

 

Okres gwarancji źródła światła

Projektory CASIO wyposażone są w specjalne, wolne od rtęci źródło światła o żywotności do 20 000 godzin. Projektory używane nieprzerwanie przez ponad 12 godzin dziennie są chronione przez okres gwarancji wynoszący dwa lata lub 6000 godzin * dla źródła światła.

*Nie dożywotnio

 

 

Pobierz opis produktu w PDF

Ceny podane na stronie www.bezlampowe.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).