Casio XJ-S37

« Wróć
cena SRP:
0,00 PLN brutto
Zamów Sprawdź ile zaoszczędzisz
kupując ten model Casio
Pliki do pobraniaSpecyfikacja techniczna

Casio XJ-S37 to następca udanego modelu XJ-S36. W nowym modelu zwiększono jasność (z 2000 do 2300 lumenów), dodano złącze RS232c oraz wprowadzono bezproblemową możliwość montażu pod sufitem.
Wyższa jasność zapewnia bezproblemową pracę w większych pomieszczeniach, a złącze RS232 umożliwia podłączenie projektora do systemów sterowania.

Projektor Casio XJ-S37 to najbardziej płaski projektor na świecie. Jego niesamowite rozmiary sprawiają, że bez problemu można go spakować razem z laptopem do jednej torby. Waga poniżej 2 kg, umożliwia bezproblemowe podróżowanie z tym urządzeniem po całym świecie.

Projektor pracuje w technologii DLP i najpopularniejszej rozdzielczości XGA (1024x768). Jego wysoka jasność (2300 ANSI lumenów) w połączeniu z unikalnym i praktycznie nie spotykanym nigdzie indziej dwukrotnym powiększeniem optycznym, umożliwia prezentację w prawie każdych warunkach i w każdym pomieszczeniu. Dzięki takiej optyce możliwe jest uzyskanie zarówno bardzo dużego obrazu z niewielkiej odległości, jak i jeżeli jest taka konieczność, małego obrazu z dużej odległości.

Prosta obsługa, automatyczne wykrywanie sygnału orazu samoczynna korekcja trapezu (w pionie) sprawia, że prowadzenie prezentacji jest czystą przyjemnością i nie wymaga skupienia się na obsłudze urządzenia, a na przekazywanych treściach i słuchaczach.

Casio XJ-S37 został zaprojektowany, tak aby nie tylko wyświetlał doskonały obraz, ale aby również sam zwracał na siebie uwagę (nagroda IF Product Design). Każdy, kto odrobinę zna się chociaż na handlu, wie jak ważne jest pierwsze wrażenie. Ten produkt w dużym stopniu zapewnia sukces każdego spotkania.

Złącze USB umożliwia prowadzenie prezentacji bez komputera (z wykorzystaniem pendrive'a lub innego nośnika pamięci na USB), a także tzw. prezentację bezprzewodową (adapter WLAN w zestawie).

Wszystkie projektory firmy Casio objęte są 3-letnią gwarancją producenta, ewentualne naprawy realizowane są w trybie door-to-door, koszty przesyłek kurierskich od klienta do serwisu i z powrotem pokrywa serwis.


 

Technologia wyświetlania 0.55" DLP
Rozdzielczość

XGA (1024x768)

Format obrazu

4:3

Jasność 2300 ANSI lumenów
Kontrast 1800 : 1
Ilość wyświetlanych kolorów 16.7 miliona kolorów
Moc lampy/ żywotność 210W - 2000h
Częstotliwość pozioma/pionowa 31 - 68 kHz / 56 - 85 Hz
Obiektyw

dwukrotny zoom optyczny
zoom i ostrość sterowana elektrycznie

Poziom hałasu

35 dB / ECO 31 dB 

Współczynnik odległości 1.4 - 2.8 :1
Cyfrowa korekcja keystone w pionie: +/- 30 stopni
Odległość od ekranu minimalna: 0.84 m
Wejścia 1 x 15pin HD
1 x Video Composite 3.5 mm mini-jack
1 x Audio 3.5 mm mini-jack (wejście/wyjście)
1 x USB Type A (pendrive, WiFi)
Pobór mocy 270W
Cechy szczególne 2 x optyczny zoom, super płaski, zoom cyfrowy, zamrażanie obrazu, funkcja szybkiego włączania, awaryjne chłodzenie lampy, tryb ECO, wskaźnik prezentacji, slot kensington, ochrona hasłem, obiektyw sterowany elektronicznie (zoom i focus)
Głośnik 1W mono
Waga 1.8 kg
Wymiary 270 x 43 x 199 mm
Gwarancja 3 lata na projektor, rok lub 2000h na lampę
Akcesoria (standard) adapter WLAN, kabel RGB, kabel video, kabel zasilający, pilot, instrukcja obsługi na CD, pokrowiec ochronny
Zasilanie

100 - 240V, 50/60Hz

Pobierz opis produktu w PDF

Ceny podane na stronie www.bezlampowe.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).