CASIO - projektory bezlampowe LED - laserowe


Dlaczego projektory Casio?


Seria projektorów laserowych Casio ustanawia nowe standardy ochrony środowiska.
Dotychczas projektory pracujące 20.000 godzin zużywały w tym czasie nawet 9 tradycyjnych lamp. Nowe projektory Casio nie wymagają stosowania tradycyjnych lamp, przez co znacząco maleją koszty ich eksploatacji. Zmniejsza się także zanieczyszczenie środowiska spowodowane stosowaniem lamp rtęciowych w tradycyjnych projektorach.

Bezrtęciowe źródło światła o żywotności do 20.000 godzin

  • Nowe, bezrtęciowe źródło światła
  • Pobór energii poniżej 1 W w trybie stand-by - zgodnie z dyrektywą UE 3
  • Mniej odpadów dzięki kompaktowym wymiarom i mniejszemu opakowaniu
Żywotność opracowanego przez Casio hybrydowego źródła światła LED&Laser wynosi nawet do 20.000 godzin, a jasność do 4.000 ANSI lumenów.

Dla przykładu:

10.000 dwugodzinnych prezentacji

13.000 meczów piłki nożnej


Imponujące odwzorowanie kolorów


Dzięki nowej technologii wyświetlania kolorów opracowanej przez Casio obrazy wyglądają imponująco nawet w słabo zaciemnionych pomieszczeniach.
Podczas gdy wydajność konwencjonalnej lampy rtęciowej widocznie się pogarsza z biegiem czasu, nowe projektory Casio zapewniają czyste i ostre obrazy przez cały czas życia.


Na zdjęciach: obraz z projektora Casio z innowacyjną, hybrydową technologią LED&Laser po 3.000 godzin pracy oraz obraz z tradycyjnego projektora po 2.000 godzin pracy (mniejsze zdjęcie).


Wyposażone w szereg udogodnień i zaprojektowane, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu


2 - krotny zoom optyczny (w modelach GREEN SLIM) - możliwość szybkiego dostosowania obrazu do rozmiarów pomieszczenia oraz kompensacja zniekształceń optycznych.


Dostępny w wybranych modelach moduł WLAN pozwala na transmisję danych bez konieczności korzystania z niewygodnych przewodów. Dołączone do projektora oprogramowanie Wireless Connection 3 pozwala na wyświetlenie obrazu aż z 4 komputerów jednocześnie!Możliwość prezentacji bez komputera - wybrane modele projektorów Casio serii XJ-A posiadają wbudowany port USB 2.0 umożliwiający wyświetlanie prezentacji, zdjęć oraz filmów bez konieczności korzystania z komputera!


Szybkie włączanie / wyłączanie - projektory Casio są gotowe do pracy bezpośrednio po włączeniu. Nie wymagają chłodzenia lampy po zakończonej prezentacji.


Port HDMI pozwala na wyświetlanie obrazów w cyfrowej jakości.


Wierne odwzorowanie obrazów o proporcjach 16:10 oraz 4:3.MobiShow - Wyposażone w USB i WLAN projektory Casio pozwalają również na wyświetlanie prezentacji i zdjęć ze smartfonów za pomocą aplikacji MobiShow™Intelligent Brightness Control - Projektory Casio wyposażono w czujnik oświetlenia zewnętrznego, który dopasowuje jasność obrazu do warunków świetlnych pomieszczenia3D Ready - wybrane modele projektorów Casio są urządzeniami 3D Ready - pozwalają na wyświetlanie trójwymiarowych treściInteraktywne pióro - wybrane modele projektorów Casio wyposażono w możliwość współpracy z opcjonalnym piórem. Za jego pomocą zmienisz dowolną powierzchnię w tablicę interaktywną